Nově vytvořený eshop je v testovacím režimu. Veškeré objednávky akceptujeme.

O nás

Firma byla založena v roce 1992 jako velkoobchod brusivem a brousícími nástroji. Stěžejním sortimentem se od vzniku firmy stává zboží z podniku CARBORUNDUM ELECTRITE a.s. S tímto podnikem jsme v roce 1993 uzavřeli obchodní smlouvu, která byla podmíněna objemem odebraného zboží, na základě které jsme se stali jejich generálním obchodním partnerem. S rostoucím zájmem a poptávkou trhu po zahraničních výrobcích se v nabídce objevují výrobky firem DRONCO Abrasiv GmbH a C. KLINGSPOR GmbH.

Dále se rozšiřuje sortiment o drátěný program firmy KART spol. s r.o. a drátěné výrobky z dovozu. Pro stavební průmysl máme v nabídce diamantové kotouče na široké spektrum stavebních materiálů, různých druhů a cenových relací. Diamantové kotouče dodávají místní výrobci i zahraniční dodavatelé. Pro dosažení komplexnosti nabídky prodáváme elektrické ruční nářadí firmy NAREX a.s.. Toto nářadí je vhodné pro použití s nástroji které prodáváme.

V současné době zásobujeme významné strojírenské podniky, maloobchodní řetězce, ale i malá železářství. Pojmy jako flexibilita, dodržování termínů dodávek považujeme za samozřejmost. Dále uplatňujeme systém výhodných bonusů. O výčtu těchto vlastností se přesvědčilo mnoho spokojených zákazníků a věříme, že i Vy se stanete našimi spokojenými zákazníky.

  • Široká nabídka brusiva, el. nářadí, vrtáků ...
  • 95% položek skladem - odesíláme do druhého pracovního dne
  • Výhodné podmínky pro stálé zákazníky
  • Výrazné slevy ve výprodejích
  • Při nákupu nad 3000,- Kč včetně DPH doprava ZDARMACertifikáty dodavatelů52772.jpg
52773.jpg
52774.jpg
52775.jpg
52776.jpg
52777.jpg
52778.jpg